O nas

Nasz Zespół

MARTA RYNKOWSKA-SIERANT

specjalizacja: medycyna rodzinna

Absolwentka UM w Białymstoku, szkolenie specjalizacyjne odbywała w Gdańsku i Warszawie. Specjalista medycyny rodzinnej, pracuje w Podstawowej Opiece Zdrowotnej od 10 lat, przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci.

Obecnie wiedzę poszerza biorąc udział w konferencjach i sympozjach medycznych.

JEGOR BURDZ 

w trakcie specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży

Lekarz ogólny. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

    Zwolennik medycyny opartej na dowodach (EBM) oraz holistycznego podejścia do pacjenta. Chętnie prowadzi konsultacje również w języku rosyjskim i białoruskim, rozumie również mowę ukraińską. Wykładowca psychoedukacji. Interesuje się zastosowaniem psychodelików w medycynie.

Jacek TomaszewskiDZ 

w trakcie specjalizacji z radioterapii onkologicznej 

Absolwent Dolnośląskiego Centrum Onkologii Hematologii i Pulmonologii. 

  Zajmuje się terapią konopną u pacjentów leczonych w szpitalu, jak i prywatnie, pozostaje w stałym kontakcie z farmaceutami wykonujących wszystkie formy leku recepturowego w Warszawie jak i Wrocławiu. Prowadzi terapie u pacjentów przyjmujących konopie w różnych postaciach.

Stałe poszerza wiedzę, żeby móc pomóc pacjentom, zgodnie z najnowszymi doniesieniami naukowymi. 

W wolnym czasie jego pasją jest żeglarstwo i pływanie.

CannMed

Jesteśmy tutaj żeby Ci pomóc

about_us_page (1)

– Prowadzimy terapię leczniczą marihuaną on-line. Przyświeca nam misja pomocy wszystkim osobom, które borykają się ze schorzeniami, kwalifikującymi się do leczenia.

– Śledzimy nowości związane z leczeniem marihuaną, z każdym pacjentem przeprowadzamy indywidualny wywiad lekarski, wyjaśniając jak wygląda terapia oraz z czym się ona wiąże.

– W naszym zespole znajdują się obecnie lekarze o takich specjalizacjach jak medycyna rodzinna, psychiatria i chirurgia ogólna.

– Nasi lekarze doskonale rozumieją indywidualne potrzeby pacjentów, a kuracja leczniczą marihuaną dobierana jest po indywidualnym wywiadzie z pacjentem.

– W trakcie stosowania terapii pacjenci niezwykle szybko zauważają jej pozytywny wpływ na organizm. Zapewniamy stały kontakt z naszymi specjalistami. Mogą być Państwo pewni, że podczas terapii uzyskają Państwo profesjonalne wsparcie.

Kontakt
Blog
Facebook
Instagram

CannMed

Opinie