O nas

Nasz Zespół

                                                                                                                                                                       Grzegorz „Mops”

 Jestem prawdziwym pasjonatem cannabis, założycielem portalu weedweek.pl, wieloletnim aktywistą, twórcą największego kanału poświęconego tematyce konopnej, a także współwłaścicielem firmy Rollmops i kliniki CannMed. Część osób może mnie kojarzyć również ze świata muzyki.


Od lat interesuję się nie tylko właściwościami marihuany, ale także jej rolą w historii i społeczeństwie. Temat był dla mnie na tyle fascynujący, że moja pasja stała się moją pracą. Z zainteresowaniem śledzę najnowsze doniesienia i chętnie dzielę się swoją wiedzą. Bardzo cieszę, że w Polsce istnieje możliwość leczenia marihuaną, tym bardziej, że dzięki naszej klinice mogę dołożyć cegiełkę do rozwoju i popularyzacji tematu cannabis w leczeniu.

                                                                                                                                                                                                 Anna

Jestem odpowiedzialna za nasze media społecznościowe, w których przybliżam temat medycznej marihuany oraz nowości związanych z bieżącymi zagadnieniami. 

Poza tym w naszych social mediach znajdziecie również ciekawostki ogólnie związane z cannabis, ponieważ ta roślina znajduje zastosowanie w wielu różnych aspektach codziennego życia i moim zdaniem warto się tym dzielić. Jeśli kontaktujesz się z nami przez Facebooka lub Instagrama, to prawdopodobnie będę pierwszym odbiorcą Twojej wiadomości. 

                                                                                                                                                                                       Weronika 

Jestem odpowiedzialna za obsługę telefoniczną i mailową, rezerwacje wizyt oraz kontakt z lekarzami, a także za działania systemowe. 

Moim zadaniem jest również koordynowanie harmonogramów, zapewnienie dostępności terminów dla pacjentów oraz monitorowanie ewentualnych zmian czy odwołań wizyt. Dbam o płynny przepływ informacji między pacjentami a lekarzami. Ustalam harmonogramy z lekarzami, koordynuję ewentualne zmiany czy pilne przypadki.

 

 

Marta Rynkowska-Sierant

specjalizacja: medycyna rodzinna

Absolwentka UM w Białymstoku, szkolenie specjalizacyjne odbywała w Gdańsku i Warszawie. Specjalista medycyny rodzinnej, pracuje w Podstawowej Opiece Zdrowotnej od 10 lat, przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci.

Obecnie wiedzę poszerza biorąc udział w konferencjach i sympozjach medycznych.

Jacek Tomaszewski 

w trakcie specjalizacji z radioterapii onkologicznej 

Absolwent Dolnośląskiego Centrum Onkologii Hematologii i Pulmonologii. 

  Zajmuje się terapią konopną u pacjentów leczonych w szpitalu, jak i prywatnie, pozostaje w stałym kontakcie z farmaceutami wykonujących wszystkie formy leku recepturowego w Warszawie jak i Wrocławiu. Prowadzi terapie u pacjentów przyjmujących konopie w różnych postaciach.

Stałe poszerza wiedzę, żeby móc pomóc pacjentom, zgodnie z najnowszymi doniesieniami naukowymi. 

W wolnym czasie jego pasją jest żeglarstwo i pływanie.

CannMed

Jesteśmy tutaj żeby Ci pomóc

about_us_page (1)

– Prowadzimy terapię leczniczą marihuaną on-line. Przyświeca nam misja pomocy wszystkim osobom, które borykają się ze schorzeniami, kwalifikującymi się do leczenia.

– Śledzimy nowości związane z leczeniem marihuaną, z każdym pacjentem przeprowadzamy indywidualny wywiad lekarski, wyjaśniając jak wygląda terapia oraz z czym się ona wiąże.

– W naszym zespole znajdują się obecnie lekarze o takich specjalizacjach jak medycyna rodzinna, psychiatria i chirurgia ogólna.

– Nasi lekarze doskonale rozumieją indywidualne potrzeby pacjentów, a kuracja leczniczą marihuaną dobierana jest po indywidualnym wywiadzie z pacjentem.

– W trakcie stosowania terapii pacjenci niezwykle szybko zauważają jej pozytywny wpływ na organizm. Zapewniamy stały kontakt z naszymi specjalistami. Mogą być Państwo pewni, że podczas terapii uzyskają Państwo profesjonalne wsparcie.

Kontakt
Blog
Facebook
Instagram

CannMed

Opinie